T1930240000-409
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 重型连接器-外壳、机罩和底座
T1930240000-409
T1930240000-409
型号
T1930240000-409
描述
T1930240000-409
数据表
T1930240000-409.pdf
交付服务
T1930240000-409
内容 *
    T1930240000-409 规格
    SizeH24B
    StyleBottom Entry
    FeaturesCorrosion Resistant, EMC Resistant
    Part StatusActive
    Thread Size-
    Housing ColorBlack
    Lock LocationScrew Locks on Hood
    Connector TypeBase - Panel Mount
    Housing FinishPowder Coated
    Housing MaterialAluminum Alloy
    Size / Dimension7.598" L x 2.283" W x 1.138" H (193.00mm x 58.00mm x 28.90mm)
    Ingress ProtectionIP68 - Dust Tight, Waterproof
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C