T1902244025-000
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 重型连接器-外壳、机罩和底座
T1902244025-000
T1902244025-000
型号
T1902244025-000
描述
T1902244025-000
数据表
T1902244025-000.pdf
交付服务
T1902244025-000
内容 *
    T1902244025-000 规格
    SizeH24B
    StyleSide and Top Entry
    Features-
    Part StatusActive
    Thread SizeM25 and M40
    Housing ColorGray
    Lock LocationScrew Locks on Hood
    Connector TypeHood
    Housing FinishPowder Coated
    Housing MaterialAluminum Alloy, Die Cast
    Size / Dimension6.142" L x 2.244" W x 3.543" H (156.00mm x 57.00mm x 90.00mm)
    Ingress ProtectionIP68 - Dust Tight, Waterproof
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C