T1320482520-000
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 重型连接器-外壳、机罩和底座
T1320482520-000
T1320482520-000
型号
T1320482520-000
品牌
TE Connectivity AMP Connectors
描述
H48B-TG-3M25M20
数据表
T1320482520-000.pdf
分类
重型连接器-外壳、机罩和底座
交付服务
T1320482520-000
内容 *
    T1320482520-000 规格
    SeriesHB
    RoHSRoHS
    SizeH48B
    StyleTop Entry, Quad
    Features-
    Part StatusActive
    Thread SizeM20 and M25
    Housing ColorGray
    Lock LocationLocking Clip (1) on Base Bottom
    Connector TypeHood
    Housing FinishPowder Coated
    Housing MaterialAluminum Alloy, Die Cast
    Size / Dimension5.197" L x 3.465" W x 3.858" H (132.00mm x 88.00mm x 98.00mm)
    Ingress ProtectionIP65 - Dust Tight, Water Resistant
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C