UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00
UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00
型号
UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00
品牌
Schurter Inc.
描述
UMT-W FUSE 15A SMD
数据表
UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00.pdf
分类
保险丝
交付服务
UMTW-5316-15A00-SMD-TT-SN-00
内容 *
    SeriesUMT-W
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
    Part StatusActive
    Melting I²t1480
    Mounting TypeSurface Mount
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case2-SMD, Square End Block
    Approval AgencyCE, cURus, IEC, UL2481-14
    Size / Dimension0.606" L x 0.211" W x 0.211" H (15.40mm x 5.35mm x 5.35mm)
    Voltage Rating - AC125 V
    Voltage Rating - DC125 V
    Current Rating (Amps)15 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage350A