3298250.H
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
3298250.H
3298250.H
型号
3298250.H
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE ZCASE MEGA 32V 250A 100 PC
数据表
3298250.H.pdf
分类
保险丝
交付服务
3298250.H
内容 *
    3298250.H 规格
    SeriesZCASE
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
    Part StatusActive
    Melting I²t160000
    Mounting TypeBolt Mount
    Response Time-
    Package / CaseModule
    Approval Agency-
    Size / Dimension-
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC32 V
    Current Rating (Amps)250 A
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C