0MAX060.X
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0MAX060.X
0MAX060.X
型号
0MAX060.X
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE AUTO 60A 32VAC/VDC BLADE
数据表
0MAX060.X.pdf
分类
保险丝
交付服务
0MAX060.X
内容 *
    0MAX060.X 规格
    SeriesMAXI®
    RoHSRoHS
    ColorBlue
    Fuse TypeAutomotive
    Part StatusActive
    Melting I²t-
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / CaseBlade, Max
    Approval AgencySAE
    Size / Dimension1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm)
    Voltage Rating - AC32 V
    Voltage Rating - DC32 V
    Current Rating (Amps)60 A