0603SFV125F/32-2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0603SFV125F/32-2
0603SFV125F/32-2
型号
0603SFV125F/32-2
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE BOARD MOUNT 1.3A 32VDC 0603
数据表
0603SFV125F/32-2.pdf
分类
保险丝
交付服务
0603SFV125F/32-2
内容 *
    0603SFV125F/32-2 规格
    SeriesSFV
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeBoard Mount (Cartridge Style Excluded)
    Part StatusObsolete
    Melting I²t-
    Mounting TypeSurface Mount
    Response TimeFast Blow
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Approval AgencyUL
    Size / Dimension0.063" L x 0.031" W x 0.014" H (1.60mm x 0.80mm x 0.35mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC32 V
    Current Rating (Amps)1.3 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage35A