05073.15MXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
05073.15MXP
05073.15MXP
型号
05073.15MXP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE CERAMIC 3.15A 650VDC SMD
数据表
05073.15MXP.pdf
分类
保险丝
交付服务
05073.15MXP
内容 *
    05073.15MXP 规格
    Series507
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Ceramic
    Part StatusActive
    Melting I²t9.3
    Mounting TypeHolder
    Response Time-
    Package / CaseCartridge, Non-Standard
    Approval AgencyCE, cURus
    Size / Dimension0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC650 V
    Current Rating (Amps)3.15 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage150A