0498200.MXT
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0498200.MXT
0498200.MXT
型号
0498200.MXT
描述
FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
数据表
0498200.MXT.pdf
交付服务
0498200.MXT
内容 *
    0498200.MXT 规格
    SeriesMIDI® 498
    RoHSRoHS
    ColorViolet
    Fuse TypeAutomotive
    Part StatusActive
    Melting I²t125000
    Approval Agency-
    Size / Dimension1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC32 V
    Current Rating (Amps)200 A
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C