023306.3MXEP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
023306.3MXEP
023306.3MXEP
型号
023306.3MXEP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
数据表
023306.3MXEP.pdf
分类
保险丝
交付服务
023306.3MXEP
内容 *
    023306.3MXEP 规格
    Series233
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Glass
    Part StatusActive
    Melting I²t151.905
    Mounting TypeThrough Hole
    Response TimeMedium Blow
    Package / Case5mm x 20mm (Axial)
    Approval AgencyCE, CSA, KC, PSE, UL
    Size / Dimension0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
    Voltage Rating - AC125 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)6.3 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C