0219.160MXAP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0219.160MXAP
0219.160MXAP
型号
0219.160MXAP
描述
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
数据表
0219.160MXAP.pdf
交付服务
0219.160MXAP
内容 *
    0219.160MXAP 规格
    Series219XA
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Glass
    Part StatusActive
    Melting I²t0.31
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)160 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage150A