02183.15TXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
02183.15TXP
02183.15TXP
型号
02183.15TXP
描述
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
数据表
02183.15TXP.pdf
交付服务
02183.15TXP
内容 *
    02183.15TXP 规格
    Series218
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Glass
    Part StatusActive
    Melting I²t38.15
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)3.15 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage35A