021806.3MXF34P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
021806.3MXF34P
021806.3MXF34P
型号
021806.3MXF34P
描述
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
数据表
021806.3MXF34P.pdf
交付服务
021806.3MXF34P
内容 *
    021806.3MXF34P 规格
    Part StatusActive
    Melting I²t198.5
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)6.3 A
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage63A