0218.200MXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0218.200MXP
0218.200MXP
型号
0218.200MXP
描述
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
数据表
0218.200MXP.pdf
交付服务
0218.200MXP
内容 *
    0218.200MXP 规格
    Series218
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Glass
    Part StatusActive
    Melting I²t0.341
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)200 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage35A