0218.032MXEP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0218.032MXEP
0218.032MXEP
型号
0218.032MXEP
描述
FUSE GLASS 32MA 250VAC 5X20MM
数据表
0218.032MXEP.pdf
交付服务
0218.032MXEP
内容 *
    0218.032MXEP 规格
    Part StatusActive
    Melting I²t0.00297
    Mounting TypeThrough Hole
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm (Axial)
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)32 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Breaking Capacity @ Rated Voltage35A