0216.200MXEP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0216.200MXEP
0216.200MXEP
型号
0216.200MXEP
描述
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
数据表
0216.200MXEP.pdf
交付服务
0216.200MXEP
内容 *
    0216.200MXEP 规格
    Series216
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Ceramic
    Part StatusActive
    Melting I²t0.00439
    Mounting TypeThrough Hole
    Response TimeFast Blow
    Package / Case5mm x 20mm (Axial)
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
    Size / Dimension0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)200 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C