0216.125MXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0216.125MXP
0216.125MXP
型号
0216.125MXP
描述
FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
数据表
0216.125MXP.pdf
交付服务
0216.125MXP
内容 *
    0216.125MXP 规格
    Series216
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Ceramic
    Part StatusActive
    Melting I²t0.00546
    Mounting TypeHolder
    Response TimeFast Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCCC, CE, CSA, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)125 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C