0215.630MXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0215.630MXP
0215.630MXP
型号
0215.630MXP
描述
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
数据表
0215.630MXP.pdf
交付服务
0215.630MXP
内容 *
    0215.630MXP 规格
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCE, CSA, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)630 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C