0215.630HXP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > 保险丝
0215.630HXP
0215.630HXP
型号
0215.630HXP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
数据表
0215.630HXP.pdf
分类
保险丝
交付服务
0215.630HXP
内容 *
    0215.630HXP 规格
    Series215
    RoHSRoHS
    Color-
    Fuse TypeCartridge, Ceramic
    Part StatusActive
    Melting I²t0.635
    Mounting TypeHolder
    Response TimeSlow Blow
    Package / Case5mm x 20mm
    Approval AgencyCE, CSA, SEMKO, UL, VDE
    Size / Dimension0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
    Voltage Rating - AC250 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)630 mA
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C