ISC1812EB4R7K
首页 > 产品展示 > 电感器、线圈、扼流圈 > 固定电感器
ISC1812EB4R7K
ISC1812EB4R7K
型号
ISC1812EB4R7K
描述
FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
数据表
ISC1812EB4R7K.pdf
交付服务
ISC1812EB4R7K
内容 *
    ISC1812EB4R7K 规格
    Part Status Active
    Type Wirewound
    Material - Core Powdered Iron
    Inductance 4.7µH
    Tolerance ±10%
    Current Rating 336mA
    Current - Saturation -
    Shielding Shielded
    DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
    Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
    Frequency - Self Resonant 50MHz
    Ratings -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 7.96MHz
    Supplier Device Package 1812
    Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)