ISC1812EB1R0K
首页 > 产品展示 > 电感器、线圈、扼流圈 > 固定电感器
ISC1812EB1R0K
ISC1812EB1R0K
型号
ISC1812EB1R0K
描述
FIXED IND 1UH 447MA 350 MOHM SMD
数据表
ISC1812EB1R0K.pdf
交付服务
ISC1812EB1R0K
内容 *
    ISC1812EB1R0K 规格
    Part Status Active
    Type Wirewound
    Material - Core Powdered Iron
    Inductance 1µH
    Tolerance ±10%
    Current Rating 447mA
    Current - Saturation -
    Shielding Shielded
    DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
    Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
    Frequency - Self Resonant 140MHz
    Ratings -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 7.96MHz
    Supplier Device Package 1812
    Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)