IDCP3722ER331M
首页 > 产品展示 > 电感器、线圈、扼流圈 > 固定电感器
IDCP3722ER331M
IDCP3722ER331M
型号
IDCP3722ER331M
品牌
Vishay Dale
描述
FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
数据表
IDCP3722ER331M.pdf
分类
固定电感器
交付服务
IDCP3722ER331M
内容 *
    IDCP3722ER331M 规格
    Part Status Active
    Type Wirewound
    Material - Core Ferrite
    Inductance 330µH
    Tolerance ±20%
    Current Rating 520mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max
    Q @ Freq -
    Frequency - Self Resonant -
    Ratings -
    Operating Temperature -25°C ~ 105°C
    Frequency - Test 1kHz
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case Nonstandard
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.213" (5.40mm)