IDC2512ER6R8M
首页 > 产品展示 > 电感器、线圈、扼流圈 > 固定电感器
IDC2512ER6R8M
IDC2512ER6R8M
型号
IDC2512ER6R8M
描述
FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM
数据表
IDC2512ER6R8M.pdf
交付服务
IDC2512ER6R8M
内容 *
    IDC2512ER6R8M 规格
    Material - Core Ferrite
    Inductance 6.8µH
    Tolerance ±20%
    Current Rating 1.4A
    Current - Saturation 1.2A
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
    Ratings -
    Operating Temperature -40°C ~ 125°C
    Frequency - Test 100kHz
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
    Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)