R46KI25600001M
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
R46KI25600001M
R46KI25600001M
型号
R46KI25600001M
描述
CAP FILM 0.056UF 20% 560VDC RAD
数据表
R46KI25600001M.pdf
交付服务
R46KI25600001M
内容 *
    R46KI25600001M 规格
    Features-
    Tolerance±20%
    Capacitance0.056 µF
    ApplicationsEMI, RFI Suppression
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension-
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC275V
    Voltage Rating - DC560V
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-40°C ~ 110°C