MPX456K305R
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
MPX456K305R
MPX456K305R
型号
MPX456K305R
品牌
描述
CAP FILM 45UF 10% 305VAC RAD
数据表
MPX456K305R.pdf
交付服务
MPX456K305R
内容 *
    MPX456K305R 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance45 µF
    ApplicationsEMI, RFI Suppression
    Lead Spacing2.067" (52.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension2.264" L x 1.969" W (57.50mm x 50.00mm)
    Voltage Rating - DC-
    Height - Seated (Max)2.106" (53.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 110°C