MMP6P22K-F
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
MMP6P22K-F
MMP6P22K-F
型号
MMP6P22K-F
品牌
描述
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
数据表
MMP6P22K-F.pdf
交付服务
MMP6P22K-F
内容 *
    MMP6P22K-F 规格
    FeaturesLong Life
    Tolerance±10%
    Capacitance0.22 µF
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.591" W, 0.354" T x 1.063" L (15.00mm, 9.00mm x 27.00mm)
    Dielectric MaterialPolyester, Metallized
    Voltage Rating - AC250V
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C