FFLI6U0867K--
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
FFLI6U0867K--
FFLI6U0867K--
型号
FFLI6U0867K--
品牌
描述
CAP FILM 860UF 10% 1.15KVDC RAD
数据表
FFLI6U0867K--.pdf
交付服务
FFLI6U0867K--
内容 *
    FFLI6U0867K-- 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance860 µF
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing1.969" (50.00mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension4.567" Dia (116.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC1150V (1.15kV)
    Height - Seated (Max)7.165" (182.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 95°C