FFLI6B0687K--
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
FFLI6B0687K--
FFLI6B0687K--
型号
FFLI6B0687K--
品牌
描述
CAP FILM 680UF 10% 800VDC RADIAL
数据表
FFLI6B0687K--.pdf
分类
薄膜电容
交付服务
FFLI6B0687K--
内容 *
    FFLI6B0687K-- 规格
    SeriesFFLI
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance680 µF
    Part StatusActive
    TerminationThreaded, Male
    ApplicationsDC Link, DC Filtering
    Lead Spacing1.260" (32.00mm)
    Mounting TypeChassis, Stud Mount
    Package / CaseRadial, Can
    Size / Dimension3.346" Dia (85.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC800V
    Height - Seated (Max)6.181" (157.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 95°C