ECW-H16333JV
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-H16333JV
ECW-H16333JV
型号
ECW-H16333JV
描述
CAP FILM 0.033UF 5% 1.6KVDC RAD
数据表
ECW-H16333JV.pdf
交付服务
ECW-H16333JV
内容 *
    ECW-H16333JV 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.033 µF
    Lead Spacing0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.102" L x 0.453" W (28.00mm x 11.50mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC424V
    Voltage Rating - DC1600V (1.6kV)
    Height - Seated (Max)0.866" (22.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C