ECW-H12182JV
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-H12182JV
ECW-H12182JV
型号
ECW-H12182JV
描述
CAP FILM 1800PF 5% 1.25KVDC RAD
数据表
ECW-H12182JV.pdf
交付服务
ECW-H12182JV
内容 *
    ECW-H12182JV 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance1800 pF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
    Dielectric MaterialPolypropylene (PP), Metallized
    Voltage Rating - AC354V
    Voltage Rating - DC1250V (1.25kV)
    Height - Seated (Max)0.610" (15.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C