ECW-FE2W335P5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2W335P5
ECW-FE2W335P5
型号
ECW-FE2W335P5
描述
CAP FILM 3.3UF 5% 450VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2W335P5.pdf
交付服务
ECW-FE2W335P5
内容 *
    ECW-FE2W335P5 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance3.3 µF
    Lead Spacing1.083" (27.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.925" (23.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C