ECW-FE2W225P8
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2W225P8
ECW-FE2W225P8
型号
ECW-FE2W225P8
描述
CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2W225P8.pdf
交付服务
ECW-FE2W225P8
内容 *
    ECW-FE2W225P8 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance2.2 µF
    Lead Spacing1.083" (27.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.846" (21.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C