ECW-FE2W224J
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2W224J
ECW-FE2W224J
型号
ECW-FE2W224J
描述
CAP FILM 0.22UF 5% 450VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2W224J.pdf
交付服务
ECW-FE2W224J
内容 *
    ECW-FE2W224J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.22 µF
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.472" (12.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C