ECW-FE2W155Q8
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2W155Q8
ECW-FE2W155Q8
型号
ECW-FE2W155Q8
描述
CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2W155Q8.pdf
交付服务
ECW-FE2W155Q8
内容 *
    ECW-FE2W155Q8 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance1.5 µF
    Lead Spacing1.083" (27.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.220" L x 0.354" W (31.00mm x 9.00mm)
    Voltage Rating - DC450V
    Height - Seated (Max)0.768" (19.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C