ECW-FE2J225J
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2J225J
ECW-FE2J225J
型号
ECW-FE2J225J
描述
CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2J225J.pdf
交付服务
ECW-FE2J225J
内容 *
    ECW-FE2J225J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance2.2 µF
    Lead Spacing0.886" (22.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.906" (23.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C