ECW-FE2J224K
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2J224K
ECW-FE2J224K
型号
ECW-FE2J224K
描述
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
数据表
ECW-FE2J224K.pdf
交付服务
ECW-FE2J224K
内容 *
    ECW-FE2J224K 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance0.22 µF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.492" (12.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C