ECW-FE2J155Q5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2J155Q5
ECW-FE2J155Q5
型号
ECW-FE2J155Q5
描述
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2J155Q5.pdf
交付服务
ECW-FE2J155Q5
内容 *
    ECW-FE2J155Q5 规格
    Features-
    Tolerance±10%
    Capacitance1.5 µF
    Lead Spacing1.083" (27.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.220" L x 0.433" W (31.00mm x 11.00mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.846" (21.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C