ECW-FE2J104P5
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FE2J104P5
ECW-FE2J104P5
型号
ECW-FE2J104P5
描述
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-FE2J104P5.pdf
交付服务
ECW-FE2J104P5
内容 *
    ECW-FE2J104P5 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.1 µF
    Lead Spacing0.886" (22.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.531" (13.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C