ECW-FA2J824J
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FA2J824J
ECW-FA2J824J
型号
ECW-FA2J824J
描述
CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-FA2J824J.pdf
交付服务
ECW-FA2J824J
内容 *
    ECW-FA2J824J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.82 µF
    Lead Spacing0.886" (22.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.024" L x 0.398" W (26.00mm x 10.10mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.602" (15.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C