ECW-FA2J184J
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-FA2J184J
ECW-FA2J184J
型号
ECW-FA2J184J
描述
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-FA2J184J.pdf
交付服务
ECW-FA2J184J
内容 *
    ECW-FA2J184J 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.18 µF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.717" L x 0.256" W (18.20mm x 6.50mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.461" (11.70mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C