ECW-F6914HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6914HL
ECW-F6914HL
型号
ECW-F6914HL
描述
CAP FILM 0.91UF 3% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-F6914HL.pdf
交付服务
ECW-F6914HL
内容 *
    ECW-F6914HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.91 µF
    Lead Spacing0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.102" L x 0.575" W (28.00mm x 14.60mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.894" (22.71mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C