ECW-F6624HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6624HL
ECW-F6624HL
型号
ECW-F6624HL
描述
CAP FILM 0.62UF 3% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-F6624HL.pdf
交付服务
ECW-F6624HL
内容 *
    ECW-F6624HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.62 µF
    Lead Spacing0.984" (25.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension1.102" L x 0.476" W (28.00mm x 12.10mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.795" (20.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C