ECW-F6623JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6623JL
ECW-F6623JL
型号
ECW-F6623JL
描述
CAP FILM 0.062UF 5% 630VDC RAD
数据表
ECW-F6623JL.pdf
交付服务
ECW-F6623JL
内容 *
    ECW-F6623JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.062 µF
    Lead Spacing0.492" (12.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.610" L x 0.280" W (15.50mm x 7.10mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.512" (13.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C