ECW-F6513HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6513HL
ECW-F6513HL
型号
ECW-F6513HL
描述
CAP FILM 0.051UF 3% 630VDC RAD
数据表
ECW-F6513HL.pdf
交付服务
ECW-F6513HL
内容 *
    ECW-F6513HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.051 µF
    Lead Spacing0.492" (12.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.610" L x 0.260" W (15.50mm x 6.60mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.492" (12.50mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C