ECW-F6434JL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6434JL
ECW-F6434JL
型号
ECW-F6434JL
描述
CAP FILM 0.43UF 5% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-F6434JL.pdf
交付服务
ECW-F6434JL
内容 *
    ECW-F6434JL 规格
    Features-
    Tolerance±5%
    Capacitance0.43 µF
    Lead Spacing0.689" (17.50mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.807" L x 0.512" W (20.50mm x 13.00mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.827" (21.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C