ECW-F6433HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6433HL
ECW-F6433HL
型号
ECW-F6433HL
描述
CAP FILM 0.043UF 3% 630VDC RAD
数据表
ECW-F6433HL.pdf
交付服务
ECW-F6433HL
内容 *
    ECW-F6433HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.043 µF
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.512" L x 0.311" W (13.00mm x 7.90mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.480" (12.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C