ECW-F6393HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6393HL
ECW-F6393HL
型号
ECW-F6393HL
描述
CAP FILM 0.039UF 3% 630VDC RAD
数据表
ECW-F6393HL.pdf
交付服务
ECW-F6393HL
内容 *
    ECW-F6393HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.039 µF
    Lead Spacing0.394" (10.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.512" L x 0.299" W (13.00mm x 7.60mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.469" (11.90mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C