ECW-F6244HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6244HL
ECW-F6244HL
型号
ECW-F6244HL
描述
CAP FILM 0.24UF 3% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-F6244HL.pdf
交付服务
ECW-F6244HL
内容 *
    ECW-F6244HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.24 µF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.709" L x 0.441" W (18.00mm x 11.20mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.685" (17.40mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C