ECW-F6224HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F6224HL
ECW-F6224HL
型号
ECW-F6224HL
描述
CAP FILM 0.22UF 3% 630VDC RADIAL
数据表
ECW-F6224HL.pdf
交付服务
ECW-F6224HL
内容 *
    ECW-F6224HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.22 µF
    Lead Spacing0.591" (15.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.709" L x 0.425" W (18.00mm x 10.80mm)
    Voltage Rating - DC630V
    Height - Seated (Max)0.669" (17.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C