ECW-F4824HL
首页 > 产品展示 > 电容器 > 薄膜电容
ECW-F4824HL
ECW-F4824HL
型号
ECW-F4824HL
描述
CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL
数据表
ECW-F4824HL.pdf
交付服务
ECW-F4824HL
内容 *
    ECW-F4824HL 规格
    Features-
    Tolerance±3%
    Capacitance0.82 µF
    Lead Spacing0.787" (20.00mm)
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial
    Size / Dimension0.906" L x 0.465" W (23.00mm x 11.80mm)
    Voltage Rating - DC400V
    Height - Seated (Max)0.787" (20.00mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C